Ürün Test 08 NİSAN 2013 / 08:17

Hızlı ve kablosuz yazdırma HP Deskjet 5525 e-All-in-One yazıcıda

HP’nin e All-in-One yazıcı serisinden 5525 modeli, daha düşük fiyata çift taraflı baskı almak isteyen ev kullanıcılarına hitap ediyor. Mobil yazdırma seçeneklerinden birini kullanarak da fotoğraf bastırabileceğiniz HP Deskjet 5525 e-All-in-One Yazıcı ile yazdırma, tarama, kopyalama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik iki taraflı yazdırma özelliği sayesinde kağıdın iki yüzüne yazdırarak ve kopyalayarak zamandan ve kağıttan tasarruf edebilirsiniz. Taradığınız belgeleri, fotoğrafları bilgisayarınızı açmanıza gerek kalmadan e-postanıza veya ağ klasörüne gönderebilirsiniz.
Ayrı ayrı satılan mürekkeplerle sadece gerek duyduğunuz kartuşu değiştirebilirsiniz. HP Deskjet 5525 e-All-in-One yazıcı, iOS işletim sistemine iPad, iPhone veya iPod’lardan AirPrint özelliği sayesinde e-postaları, fotoğrafları, web sayfalarını ve daha fazlasını doğrudan yazdırabilmeye imkan tanıyor.

Bir bakışta HP Deskjet 5525
e-All-in-One yazıcı

Nedir: HP’nin yazdırma, tarama ve fotoğraf basma özelliğine sahip yazıcısı
Artıları: Hızlı ve kablosuz doğrudan yazdırma
Eksileri: Kartuşların küçük olması All-in-One bir yazıcı için yetersiz
Fiyatı: 135 dolar+KDV
ETİKETLER : Sayı:916
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN