Ürün Test 29 TEMMUZ 2013 / 10:33

HP’den minik dev adam

Google mobil servisleri ile uyumlu HP Slate7 Temmuz ayı sonundan itibaren 399 TL+KDV’den başlayan fiyatlarla, HP mağazalarında satışta olacak. Cihaz, test merkezimize ulaştığında yeni bir ürün test edeceğimiz için mutluyduk. Ancak donanım ne kadar iyi de olsa Android işletim sisteminin yavaşlığı bizi bir kez daha hayal kırıklığına uğrattı. Cihaz, Android Jelly Bean işletim sistemine sahip olduğu için uygun maliyetli diyebiliriz. Kullanıcılar HP Slate7 ile Google mobil servislerine kolayca erişebiliyor. 17,78 cm boyutunda yatay ekranı ve 368 gram ağırlığıyla HP Slate7 ideal bir yol ve tatil arkadaşı olarak öne çıkıyor. Paslanmaz çelik çerçevesi ve gri ya da kırmızı arka bölmesiyle şık bir görünüm sunan HP Slate7, tablet sektöründe en iyi ses deneyimi için gömülü Beats Audio teknolojisi sunan ilk tablet olma özelliğini taşıyor. HP Slate7 başta Google Now, Google Arama, Gmail, YouTube, Google Drive ve çok katılımcılı video sohbet uygulaması Google+ Hangouts gibi popüler Google servislerinin yanında Google Play üzerinden çeşitli uygulama ve dijital içeriklere de erişim sağlıyor. HP Slate7, HP’nin Google deneyimine erişim sunma kararlılığının bir parçası olarak kısa bir süre önce tanıtılan HP Chromebook’un yanındaki yerini alıyor.
Gücünü ARM Çift Çekirdekli Cortex-A9 1.6 işlemcisinden alan HP Slate7 hem hızlı hem de tepki duyarlılığı yüksek bir tablet. Cihazın bütünleşik kablosuz teknolojisi kullanıcıların e-postalarına, internete ve en önemli uygulamalarına kolayca erişmelerini sağlarken Yüksek Açıklık Oranlı Alan Çevresi Anahtarlama (HFFS) paneli belgelerin, oyunların, fotoğrafların ve videoların açıkhava aydınlık koşullarında dahi geniş açılarla görüntülenmesini sağlıyor.

Bir bakışta HP Slate7

Nedir: Mini tablet
Artıları: Kamera, darbelere dayanıklı dış yüzey.
Eksileri: Android işletim sistemi ve ağırlık.
Fiyatı: 399 TL+KDV’den başlayan fiyatlarla satılacak.
ETİKETLER : Sayı:932
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN