Ürün Test 01 TEMMUZ 2013 / 08:21

HP Scanjet 300 ile aynı anda çoklu ve hızlı tarama

HP Scanjet 300 düz yataklı tarayıcı, hem kompakt hem de kolay kullanımlı bir tarayıcı isteyen kurumlar ve bireyler için uygun bir çözüm. HP Scanjet 300, fotoğraf ve belgelerin yüksek çözünürlükte hızla taranmalarını sağlarken birbirinden farklı görüntülerin elde edilmesini, depolanmasını ve paylaşılmasını da kolaylaştırıyor. Tek sayfalık bir belgeyi 200 dpi çözünürlükte 11 saniyede taranabilen cihaz, aynı zamanda taradığı görseli yazıcıya göndererek çıktı almayı da sağlıyor.
10 x 15 cm ölçülerindeki bir fotoğraf ise 200 dpi çözünürlük seçeneğiyle yalnızca 10 saniyede yazılabiliyor. Küçük boyutlu birden fazla fotoğrafı, kartvizit gibi çoklu tarama gerektiren belgeleri tek seferde tarayabilen cihaz, tüm görsellerde yeniden boyutlandırma, renkle oynama gibi olanağı sunuyor.
Cihaz ile birlikte gelen ArcSoft PhotoStudio 6 fotoğraf düzenleme yazılımı sayesinde farklı boyutlarda görüntü tarama işlemleri yapabiliyor, taradığınız görüntüleri düzenleyip arşivleyebiliyorsunuz.
Cihazın tek tuşta kopyalama özelliği gibi kolay kullanımlı işlevleri sayesinde belgeler kısa sürede taranıyor, kullanıcılar zamandan önemli oranda tasarruf ediyor.
HP Scanjet 300’ün en önemli özelliklerinden biri neredeyse her yere sığabilecek kadar kompakt bir tasarıma sahip olması. Tarayıcının esnek mafsallı başlığı sayesinde kitaplar, dergiler ve ciltli belgeleri taramak son derece kolay oluyor.
USB ile çalışabilen HP Scanjet 300 tarayıcı, bir güç kablosunun gerekliliğini de ortadan kaldırıyor ve bilgisayara doğrudan bağlanması ile enerjiden tasarruf ettiriyor.

Bir bakışta HP Scanjet 300

Artıları: Pdf, aramaya uygun pdf,  jpeg veya tif formatında kaydedip direkt e-posta gönderimi yapabilme, ekstra güç kaynağı gerektirmeden direkt bilgisayara bağlanarak çalışması, esnek mafsalı ile kitap, dergi taramaya imkan vermesi, çoklu tarama imkanı
Eksileri: Cihaz çoklu taramaya izin veriyor ancak 5 adet fotoğrafı yan yana koyarak taradığınızda fotoğraflar birbirine çok yakınsa, cihaz fotoğrafları ayrı ayrı değil tek görsel olarak algılayabiliyor, ayrı olarak kaydetmenize imkan vermiyor.
ETİKETLER : Sayı:928
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN