Ürün Test 29 TEMMUZ 2013 / 10:32

İncelerin incesi Aspire S5

En kalın noktası yalnızca 15 mm olan ve  Acer tarafından dünyanın en ince Ultrabook’u iddiasıyla üretilen Aspire S5 Kasım ayında Türkiye’ye geliyor. 1.35 kg’dan daha hafif ve 13.3-inç LCD ekrana sahip olan bu ultra ince ultrabook, kısa sürede mobil hayatın vazgeçilmezi olmaya aday görünüyor.
Uzun bir süre test merkezimizde misafir ettiğimiz Aspire S5, hızlı önyükleme ve devam etme için Acer Green Instant On teknolojisine ve kullanıcıların tüm cihazlarındaki çoklu ortam ve verilerini her an, her yerden  -uykuda olsa bile- yönetebilmelerini sağlayan Acer Always Connect özelliğine sahip. Bu özellikler test süresini uzatsa ve cihazla ayrılışımız biraz hazinli olsa da cihazın; Acer Başkanı Jim Wong’un da söylediği üzere  ultrabook ürün segmentinden çok daha fazlası olduğunun altını çizmek gerekiyor.

Aspire S5 1.5 saniyede açılıyor
Yenilikçi Acer Green Instant On ve Acer Always Connect teknolojileri her an ve her yerden veri yükleme ve almayı sağlamanın yanı sıra, enerji tasarrufu özelliğine de sahip. Acer Green Instant On anında devam etme fonksiyonu (1,5 saniyede) sunuyor ve bu da  haftalarca dayanan pil ömrünü garanti ediyor. Cihazdaki diğer bir özellik olan Acer Always Connect ise daha yüksek verimlilik sağlıyor ve hem eğlence hem de habere ulaşmak için kullanıcıların geleneksel bağlantılardan çok daha hızlı bir şekilde internete bağlanmasına yardımcı oluyor.

Bir akışta Acer Aspire S5

Nedir: Ultra ince ultrabook.
Artıları: İncelik, batarya ömrü, hızlı açılış.
Eksileri: Üretici tarafında “sihirli” olarak tanıtılan MagicFlip I/O port panelinin bozulması durumunda yaşanacak olası sıkıntılar.
Fiyatı: Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 1299$+KDV (Windows 8 İşletim sistemi, i5 işlemci, 128GB SSD)
ETİKETLER : Sayı:932
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN