Ürün Test 29 TEMMUZ 2013 / 10:28

İncelik ve şıklığın bütünleştiği vücut

Sony VAIO Pro 13 Touch’ın test merkezimize son dönemde gelen en seksi ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sony’nin VAIO serisiyle yakaladığı başarıyı getiren incelik, şıklık, hız ve performans gibi tüm artılar Pro 13’te fazlasıyla mevcut. Üreticisi tarafından dünyanın en hafif dokunmatik özellikli Ultrabook’u olarak tanıtılan VAIO Pro 13 inanılmaz bir dayanıklılık ve mobilite sergiliyor.
VAIO Pro 13’ten her biri kendi sınıfında dokunmatik özelliğe sahip en hafif Ultrabook’lar olmalarıyla ön plana çıkıyor. Tüm kasada karbon elyaf kullanılması sayesinde dokunmatik özellikli Pro 13 yaklaşık 1,060 kg ağırlığa sahip. Ürünün tek yönlü karbon elyafı gövdesi ve Hexa-shell tasarımı, mobil bir kişisel bilgisayarın gerektirdiği ek dayanıklılığı da sağlıyor.
Rahat klavye
Pro 13 aynı zamanda klavye üzerinde son derece doğal bir yazım deneyimi için yüksek tuş genişliği ve vuruş rahatlığı da sunuyor. Ayrıca, Pro 13’te yazı yazarken benzersiz konfor için kademeli olarak masa ile birleşen eşsiz bir avuç yaslama alanı bulunuyor. Pro 13 de TRILUMINOS Ekran ve ClearAudio+ modu ile yüksek çözünürlüklü görüntü ve son derece doğal ses sunuyor.

Bir bakışta Sony VAIO Pro 13

Nedir    :    Sony’nin en iddialı olduğu                 ultrabooklarından bir tanesi.
Artıları    :    Şık ve ince tasarım, dokunmatik ekran,             NFC.
Eksileri    :    Yüksek fiyat.
Fiyatı    :    Üç farklı modelin fiyatı 2699, 2999 ve             3699 TL.
ETİKETLER : Sayı:932
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN