Ürün Test 01 TEMMUZ 2013 / 08:19

Kesintisiz ve temiz elektrik için Tunçmatik Newtech-Pro

Büyük ofislerin ve orta ölçekli veri merkezlerinin günümüzde en büyük sıkıntısı temiz ve kesintisiz elektrik sağlamak. Tunçmatik ve diğer kesintisiz güç kaynağı üreticileri de bu yönde ürünler sunmaya çaba gösteriyor. Test merkezimize ulaşan en ağır ürünlerden bir tanesi olan Tunçmatik Newtech-Pro 2 KVA Rack-Mount 1/1 DSP LCD çevrimiçi çalışabilme özelliği, aynı anda sekiz farklı cihazı besleyebilme yeteneği ve göze hoş gelen tasarımıyla sıra dışı bir ürün. www.akillifiyat.com üzerinde 802 TL’den satışa sunulan ürün, ön panelindeki ayna efekti veren tasarımıyla da öne çıkıyor.
Yüzde 90 kapasiteye 4 saat kesintisiz şarj ve güç desteği sunabilen ürün, programlanabilir güç çıkışları, jeneratörle uyumlu çalışması EPO olarak bilinen acil durdurma fonksiyonuyla da öne çıkıyor. Bu tip cihazlar için çok önemli bir gösterge de ECO modu. Enerji tasarrufu için ECO moduna sahip olan cihaz, sayısal ön paneliyle çıkış voltajını ayarlama gibi seçenekler de sunuyor. 700x565x240 milimetre ebatlarındaki ürünün ağırlığı ise 25.30 kilogram. Tunçmatik güvencesiyle ürüne 24 aylık garanti süresi de verilmiş.

Bir bakışta Tunçmatik Newtech-Pro 2 KVA

Nedir: Çevrimiçi destek veren kesintisiz güç kaynağı ünitesi.
Artıları: Hoş tasarım, neredeyse tüm sistemlere uyumlu stabil çalışma.
Eksileri: Ağırlık
Fiyatı: 802 TL
(www.akillifiyat.com)
ETİKETLER : Sayı:928
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN