Ürün Test 18 EYLÜL 2015 / 15:32

Maksimum performans

İnsanlar müzik dinlemek için artık çoğunlukla akıllı telefonlarını kullanıyorlar. Büyük çoğunlukla kullanıcılar kulaklıklarını takıp tek başlarına müzik dinlemeyi tercih ediyor olsalar da kimi durumlarda sesi dışarıya vermek de iş görebiliyor. Tabii bu tip durumlarda bluetooth bağlantılı taşınabilir hoparlörler ciddi anlamda iş görebiliyorlar. Logitech’in alt markası olan UE’in Boom isimli ürünü, yüksek ses gücü ve kolay taşınabilirliğiyle dikkat çeken bir bluetooth hoparlör.

Silindir biçiminde hoparlör

UE Boom, silindir şeklinde bir yapıya sahip. Dışı oldukça kalın bir kumaş ve elastik malzemeyle kaplı. Kalın kumaş, cihazın aynı zamanda suya ve toza karşı dayanıklı olmasını da sağlıyor. Elbette ki suya sokup bekletince zarar görüyordur fakat üzerine ufak çaplı su dökülmesi, su sıçraması ve yağmur yağması gibi durumlarda çalışmaya devam ediyor. Kenarlarının kauçuk malzemeyle kaplı olması, ürünü darbelere karşı da dayanıklı bir hale getiriyor.

Ses kalitesi çok iyi

Akıllı telefonlara kolay bir şekilde bluetooth üzerinden bağlanabilen UE Boom, ses kalitesiyle şaşırtıyor. Çantaya atılıp taşınabilecek boyutlardaki ürün 90 ila 20.000 Hz arasındaki sesleri verebiliyor. Bir hayli yüksek ses çıkış gücüne sahip olan bu hoparlörle 15 metrekarelik bir odayı rahatlıkla dolduracak kadar ses elde edebiliyoruz. Ses, sonuna kadar açıldığında bile çatlama yapmıyor. Üstelik UE Boom –derin olmasa da- bas seslere de yer veriyor.

Tek şarj ile 15 saat müzik dinleme imkanı sağlayan Boom, piknikler ve kamplar için harika bir ürün.
ETİKETLER : 1039
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN