Ürün Test 24 AĞUSTOS 2015 / 06:01

Ofisler için çok fonksiyonlu lazer yazıcı

Her ne kadar evlerimizde ayda yılda bir baskı ihtiyacı olduğunda internet kafelerle veya ozalitlerle çözebiliyor olsak da yazıcılar, ofislerin olmazsa olmazı. Brother’ın MFC-1911W model çok fonsiyonlu yazıcısı da ofis kullanımına uygun. Şimdi bu ürünü biraz daha yakından tanıyalım.

Küp şeker gibi yazıcı

MFC-1911W, orta büyüklükte dikdörtgenler prizması biçimiyle herhangi bir masanın üzerine rahatlıkla konumlandırılabilecek bir ürün. Ön tarafında cihazın kontrolleri için çok sayıda tuşa yer verilmiş. Kontrollerin daha rahat yapılabilmesi için 2 satırlık bir de LCD ekran yerleştirilmiş. MFC-1911W’nin direkt cihaz üzerinden kontrollerinin basit olduğunu söyleyebiliriz.

Brother yazıcı, istediğimiz takdirde bilgisayarımıza USB üzerinden de bağlanarak da kullanılabiliyor. Çok sayıda bilgisayarı bağlayabilmek için cihazın kablosuz bağlantı özelliğinden de faydalanabiliyoruz.

Yazıcı, tarayıcı, faks, fotokopi

Ürünün üst kısmındaki kapağın altında tarayıcı donanımı yer alıyor. Kapağın üst tarafına yerleştirdiğimiz kağıtları otomatik olarak tarayabildiği gibi, kapağı kaldırıp altına kağıt / kimlik vs yerleştirerek klasik tarama da yapabiliyoruz. İşin içerisine tarayıcı ve yazıcı aynı anda girince elbette ki faks ve fotokopi özellikleri de beraberinde geliyor. Ürünün tarama çözünürlüğü işe 600 x 1200 dpi.

Lazer teknolojisini kullanıyor

Brother MFC-1911W, siyah – beyaz baskı yapabiliyor. Lazer baskı teknolojisini kullanan ürün, dakikada 20 sayfaya kadar baskı hızına sahip. 2400 x 600 dpi baskı yapabilen ürün, yazıcı kağıt besleme haznesinde 150 kağıda kadar bekletebiliyor. Tarama için hazırlanan kağıt haznesi ise 10 kağıtla sınırlı.
ETİKETLER : 1035