Ürün Test 11 KASIM 2013 / 08:18

Pentax’tan yeni dev adam

Test merkezimizin son dönemdeki en sevilen konuğu Pentax K serisi fotoğraf makinelerinin yeni modeli PENTAX K-5 II dijital SLR fotoğraf makinesi oldu. Çok yoğun geçen ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi 2013’te, TEB BNP Paribas Tenis Turnuvası’nda yurtdışındaki bazı etkinliklerde aktif olarak teste soktuğumuz ürün bizden olumlu notlar aldı. Özellikle basın toplantılarının gerçekleştiği düşük ışıklı ortamlarda başarılı sonuçlar veren cihaz fiyatıyla gözümüzü korkutsa da denemekte fayda var diyoruz.
Yeni model, kompakt sağlam ve fonksiyonel gövdesi ve yüksek kalitede görüntü üretimi ile çok beğenilen Pentax K-5’in varisi olmak için tasarlanmış bir ürün. K serisinin amiral gemisi modeli olarak K-5 II, çeşitli çekim koşulları ve fotografik gereksinimleri karşılayabilmek için yeni geliştirilen, daha geniş pozlama alanında çalışan AF sensörü başta olmak üzere birçok gelişmiş fonksiyona ve kullanıcı dostu özelliğe de sahip.
K-5 II, yaklaşık 921.000 noktalı, 3.0 inç geniş ve hava boşluksuz LCD ekran ile donatılmış bir cihaz.

Bir bakışta Pentax K-5 II

Nedir: Sayısal SLR fotoğraf makinesi
Artıları: Düşük gren ile yüksek çözünürlüklü görüntü sağlama
Eksileri: Fiyat performans
Fiyatı: KDV dahil 3,299 TL.
ETİKETLER : Sayı:945
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN