Ürün Test 04 EKİM 2015 / 22:19

Sayısal tuş takımı olmayan klavye

Logitech, markaya özel Romer-G mekanik tuşlarıyla ön plana çıkan ultra hafif klavye Logitech G410 Atlas Spectrum TKL Mechanical Gaming Keyboard ürününü tanıttı. Standart mekanik klavyelere göre yüzde 25 daha fazla hız imkanı sunan Logitech G410 Atlas Spectrum TKL Mechanical Gaming Keyboard, daha da dayanıklı olmasının yanı sıra sayısal tuş takımı bulunmayan tasarımında akıllı RGB aydınlatma özelliğini bulunduruyor. Ayrıca bu klavye, mobil cihazınız ile oyun içi tüm bilgilerinize ulaşabilmenizi sağlayan bir Logitech G uygulaması olan Arx Control özelliğine de sahip.

Özel Romer-G mekanik anahtarlar

Logitech G410 Atlas Spectrum, sahip olduğu özel Romer-G mekanik anahtarlarla rakip mekanik anahtarlara göre yüzde 25 daha fazla tuş basma hızı sağlıyor. 1,5 mm’lik aktivasyon noktası ile Romer-G anahtarlar komutları daha hızlı alıyor ve size milisaniyenin bile önemli olduğu yüksek rekabet gerektiren oyunlarda avantaj sağlıyor. Geliştirilmiş özellikleri ile 70 milyon vuruş darbesine kadar dayanıklı ve diğer rakip ürünlere oranla yüzde 40 daha uzun ömürlü.

Sayısal tuş takımı yok!

Logitech G410 Atlas Spectrum, oyunlar için yaşamsal önemi olan tüm tuşları ile yerel ağ üzerinden yapılan etkinliklere veya arkadaşlarınızın evine kolaylıkla taşınabilir ve küçük oyun alanlarına sığdırılabilir. Sayısal tuş takımı ve makro tuşları olmadığı için farenizle geniş hareketler yapabilecek alan kazanabilirsiniz. Buna ek olarak, kompakt tasarımı ellerinizi birbirine yaklaştırmanızı kolaylaştırarak, özellikle düşük DPI-oyuncuları için çok önemli olan gelişmiş bir konfor sunuyor.

Akıllı RGB aydınlatma

Merkezi arka aydınlatma, karanlıkta bile doğru tuşları bulmanıza yardımcı oluyor. Logitech Oyun Yazılımı ile eşleştirildiğinde, aydınlatmayı kişiselleştirebilir ve 16,8 milyon renk arasından her tuş için istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Ayrıca oyun sırasında mükemmel ışığa ulaşmak için parlaklığı kontrol edebiliyorsunuz. Logitech G410 Atlas Spectrum daha temiz ve okunabilir bir görüntü için düğmeler üzerinde eşit aydınlatma sağlıyor.
ETİKETLER : 1040