Ürün Test 10 ŞUBAT 2014 / 08:17

Smart Tab III uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Vodafone’un tablet ailesine yeni katılan Smart Tab III’ün 10 inçlik modeli geçtiğimiz ay konuğumuz oldu.

Smart Tab III’ü elinize aldığınızda ilk olarak oldukça hafif ve şık bir tasarıma sahip olduğunu fark ediyorsunuz. Cihazın üst kısmında güç düğmesi ve kulaklık girişi bulunuyor. Sol tarafta ise ses düğmesi, microHDMI ve microUSB bağlantısı bulunuyor. MicroSD ve SIM kart girişi de yine sol tarafta bulunuyor. Tabletin ön ve arkasında olmak üzere iki kamera bulunuyor. Arka kamera 5 Megapiksel. Teknik özelliklerine baktığımızda ise cihazın üzerinde 4 çekirdekli işlemci, 1 GB bellek ve 16 GB hafıza bulunuyor. Cihazın depolama kapasitesi microSD kart ile 64 GB’a kadar yükseltilebiliyor. Tablette Android 4.4.2 işletim sistemi bulunuyor.
Tableti kullandığımız süre boyunca yüklediğimiz oyunlarda ve yazılımlarda herhangi bir soruna rastlamadık. Hatta Vodafone Smart Tab III sayesinde Yazı İşleri Müdürümüz Bülent Nevres’in kızı Nil, Türkiye’nin en genç ürün inceleme editörü özelliğine de sahip oldu. Tablet Nil’in yaklaşık iki hafta süren testlerinin (oldukça yoğun stres testleri desek daha iyi olur) üstesinden başarıyla geldi. Üst üste açılan onlarca oyun ve yazılımlar, cihazın üzerine dökülen yemek kırıntıları, düşmeler ve sarsılmalar, meyve suları açıkçası cihazı etkilemedi.
Sonuç olarak Vodafone’un 10 inçlik Smart Tab III’ü uygun fiyatlı, şık ve performanslı bir tablet arayışında olanlar için çok uygun bir seçenek oluşturuyor.

Bir bakışta Smart Tab III

Artıları:
• Hafif, ince ve şık bir tasarıma sahip olması
• Yüksek kaliteli canlı renkler veren ekranı
• 3G özelliğinin olması
Eksileri:
• Hem ön hem de arka kameranın beklenen kaliteyi vermemesi
ETİKETLER : Sayı:958
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN