Ürün Test 15 NİSAN 2013 / 08:15

Tablet akıllı TV’nin uyumu

Vestel Smart TV ve Vestel Smart Tablet’i birbiriyle konuşturan etkileşimli akıllı ekranlar teknolojisi Vestel Smart Center, artık tüm Vestel Smart TV’lerde kullanılıyor. Vestel Smart Center, izleyiciyi internete bağlanmanın ötesine taşıyan zengin içerikler sunuyor. Test merkezimize ulaşan 47 inçlik boyutlu Vestel akıllı televizyon kullanıcıların ihtiyacı olacak en üstün özelliklerle donatılmış. Vestel tabletlerle görüntü paylaşımını sağlayan Vestel Smart Center özelliği de testlerimiz boyunca sorunsuz çalışmayı başardı. Ancak bizim önerimiz mümkün olduğu kadar parazitsiz ve az cihazın bağlandığı bir ağ kullanılması.
Vestel’in yeni Smart TV anlayışı kullanıcılara futboldan müziğe, haberden hava durumuna birbirinden farklı 63 ücretsiz uygulamayla en zengin yerel içeriği sağlıyor. Bu ücretsiz içerikler arasında yüzlerce film, dizi ve belgesel seçeneği içeren 3 aylık Tivibu ve 2 aylık D-Smart full paket üyeliği ile birlikte Lig TV uygulaması da bulunuyor. Vestel Smart TV, televizyon yayınlarını kesintiye uğratmadan aynı ekran üzerinden Facebook ve Twitter hesaplarını takip etme olanağı tanıyan Sosyal TV isimli uygulamasıyla kullanıcılarının televizyon izlerken sosyal hayattan kopmamasını da sağlıyor. Full HD ekran çözünürlüğüne sahip cihaz, A sınıfı enerji tasarrufu da sağlıyor.

Bir Bakışta Vestel Smart TV

Nedir: Üç boyutlu akıllı televizyon
Artıları: Yerli marka avantajı ve uygulama zenginliği.
Eksileri: Fiyat performans.
Fiyatı: 2.549 TL (www.vestel.com.tr’den alınmıştır)
ETİKETLER : Sayı:917
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN