Ürün Test 02 EYLÜL 2013 / 08:13

Tabletle dizüstü bilgisayar keyfi bir arada

HP Tegra 4 işlemcili Slatebook X2 tüm Android uygulamaları indirip kullanmanıza bunun yanında klavyesi sayesinde yazı yazmanızı, doc, txt, ppt ve xls uzantılı dosyalar oluşturabilmenizi sağlıyor. Çift bataryaya sahip olan HP Slatebook X2’nin ekranını klavyeden ayrılarak sadece tablet olarak da kullanabilmenizi sağlıyor. Klavyedeki ek batarya ile kullanım süresi artıyor.
Android 4.2.2 işletim sistemi ile çalışan ürün 64 GB dahili hafızaya sahip ve microSD kart desteği ile bu rakam artırılabiliyor. DTS özelliğine sahip stereo hoparlörleriyle müzik dinleme ve film, dizi izlemeyi keyifli hale getireceğe benziyor.Beyaz ve dumanlı gümüş renginde piyasaya sunulacak ürün 479.99 dolarlık satış fiyatına sahip ancak bu fiyata klavye de dahil mi henüz belli değil. 10.1 inç ekrana sahip olan Slatebook X2 hızıyla bilinen Tegra 4 işletim sistemiyle dikkat çekiyor.

Bir bakışta HP Tegra 4 işlemcili Slatebook X2

Nedir: Tegra 4 işlemcili Slatebook
Artıları: USB ve HDMI girişleri ve 2 tane genişletme yuvasına sahip olması. Klavyeyle rahat yazılabilir oluşu.
Eksileri: Slatebook klavyesi ile birlikte taşımak için biraz ağır. (Klavyeli ağırlığı 1.3 kg)
Fiyatı: 479.99 dolar (Klavyeli fiyatı henüz belli değil)
ETİKETLER : Sayı:936
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN