Ürün Test 15 NİSAN 2013 / 08:16

Tablette yoga zamanı

Eğilimleri takip eden, mobil yaşamı seven, internette zaman geçirmekten hoşlanan kullanıcılar için tasarlanan  cihazın 11 ve 13 inç olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor.
Lenovo’nun “dünyanın ilk 360° döndürülebilir dizüstü bilgisayarı” iddiasıyla pazara sunduğu Lenovo IdeaPad Yoga’nın en önemli özelliği 4 farklı kullanım modunu aynı anda sunuyor olması. Kullanıcılar böylece cihazı ister tablet, ister dizüstü bilgisayar olarak kullanabiliyor. Yüksek performansı, 16,9 mm inceliğindeki yapısı ve 1,47 kg. ağırlığıyla farkını ortaya koyan ürün, 8 saate kadar dayanıklı pil ömrüyle mobil kullanıcıların da dostu olacak gibi görünüyor.
Yoga, üstün teknolojisinin yanı sıra hafifliği ve inceliğiyle de tüketicileri etkiliyor. 11 ve 13 inç ekran seçenekleri ile taşıma kolaylığı sunan Yoga, 16,9 mm inceliğe ve sadece 1,47 kg. ağırlığa sahip. 8 GB bellek ve 256 GB SSD depolama alanı da donanımın diğer bileşenleri. Kullanıcılara 8 saate kadar pil ömrü sunan  ve dokunmatik tecrübesini en üst düzeye çıkaran Lenovo IdeaPad Yoga, iş ve özel yaşamı bir araya getiren çoklu işlevli bir performans sunuyor.

Bir bakışta Lenovo IdeaPad Yoga 11

Nedir: Windows 8’li tablet
Artıları: Oldukça hafif ve performanslı bir ürün.
Eksileri: Görece yüksek fiyat.
Fiyatı: KDV dahil 2058 TL.
ETİKETLER : Sayı:917
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN