Ürün Test 11 KASIM 2013 / 08:17

Turkcell’in yerli telefonu T40 bizlerle

HD kalitesinde ses, yeni nesil çift çekirdekli işlemci, 4 inç’lik ekran ve Turkcell tarafından geliştirilen akıllı telefon T40 Turkcell TV, Turkcell Müzik ve Akıllım Güvende sigorta paketiyle birlikte satılıyor. Telefonu elimize aldığımızda güzelmiş bu telefon dedirttiğini hemen belirtelim.
Turkcell T40, HD ses özelliği ile konuşma esnasında duru ve anlaşılır ses iletimi ile daha iyi bir ses deneyimi sağlıyor. Konferans konuşmalarında ve ses tanıma sistemlerinin kullanımında da performansı yüksek denilebilir. T40’ın gürültü engelleyici (Noise Cancellation) özelliği, gelişmiş ses teknolojisini bir adım daha ileri taşıyor: “Fluence Çift Mikrofon” mikrofon çözümü sayesinde bir mikrofon kullanıcının sesini alıp en iyi kalitede iletirken, diğer mikrofon arka plan seslerini algılayıp filtreliyor. Yani ne kadar gürültülü bir ortamda olursanız olun, telefonun diğer ucundaki kişi, konuşmalarınızı net olarak algılayabiliyor. Surround ses teknolojisi ise çokluortam uygulamalarını destekliyor. Görüntülü görüşme sağlayan ön kameranın yanı sıra 5 MP Flash arka kameraya sahip cihazın gelişmiş kamera özellikleri, Sıfır Deklanşör Gecikmesi (Zero-Shutter Delay) özellliği her anı yakalamanızı sağlıyor. Kamera HDR özelliğiyle çekim yapabiliyor ve otomatik sahne ve yüz tanıyabiliyor. Dahili hafızası 4GB olan telefonun ağırlığı 135 gram. Qualcomm’un 1.2 GHz Çift Çekirdekli işlemcisine sahip cihazın ekran büyüklüğü ise 4 inç. T40’ın işletim sistemi Android 4.1 Jelly Bean. Turkcell arayüzüyle tasarlanan cihazın pili ise yaklaşık 240 saat bekleme, 480 dakika konuşma süresi sunuyor. NFC özelliğini içinde barındıran T40, Turkcell şebekesinin desteklediği tüm noktalarda WiFi Offload desteği de sunuyor. Telefonun tavsiye edilen peşin satış fiyatı 499 TL ve turkcellmagaza.com’dan ya da 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 8-24 TL arasında değişen kontratlı tekliflerle sahip olunabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:945
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN