Ürün Test 13 ARALIK 2015 / 15:31

Yaşam alanınızın ısısı kontrol altında

İnternet ve mobil teknolojilerin gelişimi doğal olarak yaşam konforumuza da yansıyor. Akıllı yaşam ve akıllı evler konsepti kapsamında evlerin ideal ısı değerleri de mobil teknolojiler sayesinde uzaktan kontrol edilebiliyor. Honeywell tarafından geliştirilen Akıllı Termostat ile evinizin sıcaklığını istediğiniz yerden ayarlayabiliyorsunuz. Akıllı Termostat, her marka kombi cihazı ile uyumlu çalışıyor.
Honeywell Akıllı Termostat üç ana aparattan oluşuyor. Kontrol aparatı evinizde herhangi bir yere asılıyor ve ısı kontrolünü buradan manuel olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. İkinci aparat modeme bağlanıyor ve bu aparat üzerinden cihazın tüm kablosuz iletişimi gerçekleştiriyor. Üçüncü aparat ise kombiye entegre ediliyor ve gelen komutları kombiye iletiyor.
iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlara yüklenebilen Total Connect Comfort uygulaması ile de termostat ve kombinizin yönetimini uzaktan yapabiliyorsunuz. Bu uygulama ile birden fazla termostat ve lokasyonu uzaktan kontrol edebilirken, anlık sıcaklık ayarlama ve zaman programlarına erişip istediğiniz değişiklikleri yapabiliyorsunuz. Güncel dış hava sıcaklığı ve beş günlük hava tahminini görebildiğiniz gibi ekonomi, uzaktayım, ısıtma kapalı gibi hızlı programları da etkinleştirebiliyorsunuz.
Evinizin sıcaklığını ister kombiye uzaktan, ister tamamen eve uzaktan rahat bir şekilde kontrol etmek için kullanışlı bir ürün olan Honeywell Akıllı Termostat, soğuk kış günlerinde kombinin yanına gitmenize gerek kalmamasını sağlayarak size konfor da sağlıyor. Özellikle sık bir şekilde kombi sıcaklığını değiştiren biriyseniz bu ürünü tavsiye edebiliriz.
ETİKETLER : 1050