Ürün Test 13 MART 2016 / 14:15

YouTube'dan 4K videoları ücretsiz indirin, isterseniz MP3'e çevirin

Günümüzün en büyük video kaynağı YouTube'daki bazı videoları muhtemelen sizler de indirmek için çeşitli online dönüştürücü hizmetlerden faydalanmışsınızdır. "Linki yapıştır - indir" mantığıyla çalışan siteler, kimi zaman problem çıkarabiliyorlar. İstediğimiz kalitede inmiyor, müzik ayrıştırılmıyor. Bu problemlerin üstesinden gelebilmek için şu zamana kadar pek çok yazılım kullandım fakat bunlardan da memnun kaldığım söylenemez. Bir tanesi hariç: 4K Video Downloader.

4K Video Downloader, ücretsiz haliyle rahatlıkla kullanılabilen ve olabildiğince sade hazırlanmış, başarılı bir video indirme aracı. Kullanımı ise çok basit: indirmek istediğimiz linki kopyalıyoruz, yazılımın penceresine gelip "Linki yapıştır" butonuna basıyoruz. Yazılım otomatik olarak linkteki videoları tarıyor, buluyor ve bize seçenekleri gösteriyor. Linkteki içeriği ister komple video olarak, ister sadece ses olarak indirebiliyoruz. Video olarak indirmek istediğimizde 4K desteğinin de bulunduğunu görüyoruz. Tabii 4K desteği, yazılımın isminden de anlaşılabiliyor.

Özellikle şarkıları dinlemek istediğimizde komple videoyu indirmemize gerek yok. MP3 ve OGG gibi formatları destekleyen 4K Video Downloader, sadece müzik / ses de indirebiliyor.

Akıllı mod seçeneğiyle hızlı bir şekilde her yapıştırdığımız linke aynı prosedürleri uygulayabilen 4K Video Downloader, özellikle hızlı bir şekilde benzer videoları toparlamayı istediğimizde çok daha kısa bir süre içerisinde işlerimizi tamamlamamızı mümkün kılıyor.

10 dolara etkinleştirilebilen 4K Video Downloader yazılımı, etkinleştirilmesiyle beraber YouTube Aboneler özelliğini de sunmaya başlıyor. Bir YouTube sayfasını 4K Video Downloader yazılımı takip ederek bu sayfaya eklenen videoların tamamını, eklendiği anda bilgisayarımıza indirmemiz mümkün.

Yazılım, aktifleştirilmesiyle beraber ana penceresinin alt tarafında -rahatsız etmeyecek bir şekilde- çıkan reklamları da kapatıyor.

4K Video Downloader'ı, YouTube'dan gerek müzik gerekse video indirmek isteyenlere tavsiye ederim. Çok pratik ve çok stabil. 10 doları fazlasıyla hak ediyor diyebilirim...

4K Video Downloader’ı www.4kdownload.com üzerinden ücretsiz indirebilir, isterseniz tam sürümünü satın alabilirsiniz.
ETİKETLER : 4k video downloader 1063
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN