Bilişim Dünyası 16 ŞUBAT 2017 / 12:37

Siber Yıldız Yarışma SonuçlarI Açıklandı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından düzenlenen Siber Yıldız “Bayrağı Yakala” yarışmasının kazanan 15 kişilik nihai listeni Kurum Başkanımız Dr. Ömer Fatih Sayan, sosyal medya hesabı @ofatihsayan’dan ilan etti.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından düzenlenen, ülkemizin siber savunmasına destek verecek gençleri belirlemek amacıyla Siber Yıldız “Bayrağı Yakala” yarışması 20 Ocak 2017’de başlayarak 24 saat sürmüştü.

Yarışmanın sona erdiğini BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan twitter adresinden, “TÜRKİYE'nin SİBERYILDIZLARI hepiniz müthişsiniz... Yarışmacılarımız hep birlikte "EVET! Ben de Ülkem için çalışmaya varım" dedi. TEŞEKKÜRLER” şeklinde duyurmuştu. Ödül kazanan 15 kişilik nihai listeyi Sayan, sosyal medya hesabı @ofatihsayan’dan “Büyük Yarışın Sonuçları Belli Oldu: SİBER YILDIZ, Yarışmamıza KATILAN Gençlerimize TEŞEKKÜR, Kazananları da TEBRİK ediyorum. #siber” twiti ile ilan etti.22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN