Etkinlikler 16 ŞUBAT 2017 / 12:21

SAP Forum Ankara Kamu Sektörünün ve İş Dünyasının Nabzını Tutacak

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, bu yıl 9 Mart’ta 11’incisi gerçekleşecek SAP Forum Ankara’da kamu sektörünü ve iş dünyasını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

 

Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünya lideri SAP, en yenilikçi teknolojiler ile 25’ten fazla sektörde fark yaratan platformlar ve çözümler sunuyor. 9 Mart 2017 Perşembe günü, JW Marriott Hotel Ankara’da “Dijital Dönüşüm, Dijital Türkiye” teması ile gerçekleştirilecek olan SAP Forum Ankara’da kamu ve özel sektördeki dijital dönüşüm, SAP’nin bu alandaki uzmanlığı ve global bilgi birikimi katılımcılarla paylaşılacak.

 

Forum’da Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Türkiye İş Bankası, Aselsan, Başkentgaz, Bilkent Holding, Türk Traktör, Ortadoğu Rulman Sanayi ve TED Üniversitesi gibi sektöründe öncü kurumların hayata geçirdiği SAP projeleri ve başarı hikâyeleri de yer alacak. SAP Forum Ankara’nın detayları için http://events.sap.com/tr/sap-forum-ankara-2017/tr/home bağlantısı ziyaret edilebilir.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN