Dosya Tümleşik iletişim 17 ŞUBAT 2014 / 08:25

Tümleşik iletişim gelişimine devam ediyor

Yıllardır gündemden düşmeyen konulardan birisi olan tümleşik iletişim gelişimine devam ediyor. İlk başlarda özellikle sağladığı mali avantajlardan dolayı büyük ilgi gören çözümler cep telefonları ve tablet gibi mobil cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte artık verimlilikten üretkenliğe, esneklikten kullanım rahatlığına birçok avantaj sağlıyor.

IP telefon, e-posta, anında mesajlaşma ve mobil iletişim gibi farklı yöntemleri tek noktada toplayan şirketlerin sayısı her geçen gün artıyor. Çözümler sadece iletişimi kolaylaştırmakla ya da tasarruf avantajları sağlamakla kalmıyor aynı zamanda çalışanların birbirleriyle kesintisiz ve uyumlu bir şekilde çalışabilmelerini sağlayan işbirliği özellikleri de sunuyor. Bu iletişim ve işbirliği özellikleri sayesinde tümleşik iletişim çözümleri birçok şirketin vazgeçilmez bir parçası haline geldi.
Son yıllarda en çok konuşulan konulardan birisi olan bulut teknolojileri de bu alanda sunulan çözümlerinin bir parçası haline gelmeye başladı. Gelişen bir teknoloji olarak tümleşik iletişim şimdiye kadar birçok şirketin iş yapış şeklini kökünden değiştirdi ve değiştirmeye devam edecek gibi gözüküyor.
Tümleşik iletişim için özel olarak hazırladığımız bu haberimizde bundan sonraki sayfalarımızda tümleşik iletişimin sağladığı avantajlar, yeni eğilim ve teknolojiler, mobil cihazların etkisi ve güvenlik ile ilgili çeşitli bilgileri ve bu alanda hizmet veren şirketlerin yöneticilerinin görüşlerini bulacaksınız.
ETİKETLER : Sayı:959

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics