Dosya Veri Merkezleri Altyapısı 22 OCAK 2016 / 17:53

Veri merkezi altyapıları hayati önem taşıyor

Teknolojik gelişmeler ile artan veri trafiği, şirketlerin ellerindeki verileri kontrol etmelerini de güçleştiriyor. Veri yönetimi konusunda sahip oldukları veri altyapılarını ve teknolojilerini gözden geçirmeye başlayan şirketler ve kurumlar, bu doğrultuda doğru iş ortağının yanı sıra ihtiyaçlarını da çok iyi belirlemek zorundalar.
İhtiyaçlarını doğru analiz ederek, doğru veri altyapısını oluşturan şirketler ve kurumlar, yoğun rekabetin yaşandığı iş dünyasında bir adım öne geçmeyi başarıyorlar. Buna karşın altyapıyı kurarken ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirleyemeyen şirketler ve kurumlar, hem maddi yönden zarara giriyorlar hem de iş süreçlerini başa sarmak zorunda kalıyorlar.
İş sürekliliğinin anahtarı haline gelen veri merkezlerinin esnek bir yapıya sahip olması, teknolojik gelişmelere hızla uyarlanabilir olması ve her yönüyle düşünülmüş olması, istenilen performansı alabilmeleri adına kurumların hem geleceğe doğru sürdürülebilir adımlar atmalarını, hem de varlıklarını ve rekabet gücünü pekiştirmelerini sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN