Dosya Veri Yedekleme ve Depolama 2016 09 NİSAN 2016 / 18:26

İhtiyaçlarını doğru belirleyen şirketlerin verileri değerleniyor

Şirketler ve kurumlar için verinin önemi her geçen gün daha da artıyor. Teknolojinin gelişimiyle birlikte artan veri miktarı ve bu verilerin niteliği şirketlerin ve kurumların geleceğini şekillendiriyor. Dolayısıyla bu verilerin güvenli bir şekilde depolanması ve yedeklenmesi de oldukça kritik bir hale geldi.
BT yöneticileri bu süreçte sahip oldukları verileri doğru şekilde depolamak ve yapılandırma amacıyla yeni nesil teknolojilere ve yaklaşımlara yöneliyorlar. Şirketlerin ve kurumların iş süreçlerini çok daha sağlam temeller üzerine oturtmasını sağlayan veri depolama ve yedekleme çözümleri, şirketlere ve kurumlara rekabet ortamında önemli avantajlar sağlıyor.
Bu noktada kendi ihtiyaçlarını doğru şekilde belirleyip, iş süreçlerine uygun veri depolama ve yedekleme çözümlerini tercih eden şirketler, birçok farklı bileşenin yer aldığı iş dünyasında olası riskleri en aza indirebilecekleri, iş süreçlerini ölçeklenebilir ve verimli bir yapının üzerine inşa edebilecekler. 
ETİKETLER : 1067
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN