Dosya Veri Yedekleme ve Depolama Özel Dosyası 23 EKİM 2016 / 15:23

​En değerli varlığın sigortası…

Günümüzde veriler, kurumların en değerli varlığı haline geldi.  Birçok kanaldan akan veri karşısında, geleneksel depolama yöntemleri artık yetersiz kalıyor. Bu verileri, eğer varsa ilgili sektörü bağlayan düzenlemeler çerçevesinde depolamak, olası her türlü sıkıntıya karşı yedeklemeleri yapmak, felaket kurtarma gibi buzdağının görünen yüzündeki sıkıntılara ek olarak ortaya çıkabilecek diğer risklere karşı da korumak şart.  
Her an her yerden verilere ulaşılabilmenin iş hayatı açısından öneminin arttığı günümüzde kurumlar, doğal olarak ihtiyaçları doğrultusunda düşük maliyetle yüksek performanslı sistemlere ulaşmanın olanaklarını arıyorlar. Artık yöneticiler de yapacakları yanlış bir yatırımın, olası bir felaket durumunda kendilerine bedelinin çok ağır olacağının farkındalar. Çünkü bu kayıp sadece maddi bir bedel olmayacak, iş ve prestij kaybı daha büyük zararlara yol açacaktır.
ETİKETLER : 1093
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN