Video Galeri 31 TEMMUZ 2016 / 13:30

İşte o çok konuşulan Jenerik

Bilişim500 2016 Açılış Jeneriği

Zamanının Çarkları Bilişim Sektörü için Dönüyor
2015 Türkiye Bilişim Sektörü Saatinin İLK 500 DİŞLİ’si 28 Temmuz'da yürekleri hoplatan, duyguları kabartan, izleyenler tarafından çok beğenilen bu video jeneriğin başlaması ile açıklandı.

Bu video gibi tüm görüntü, ses, ışık, prodüksiyon düzenini hazırlayan iş ortağımız Allegro’ya kalpten teşekkür ederiz.

 

Neden “Dişliler”?

Geçen seneyi birçoğumuz hatırlayacaktır. Temamız inci idi. Biz BTHABER Şirketler grubu olarak sektördeki küçük büyük her firmamızı değerli bir inci olarak görüyoruz. Bu incilerin içinden en fazla ciroyu yapan 500 inci seçtik.  Bu sene temamız dişliler.  Sektörümüzün bütün incileri aynı zamanda ekosistemimizin birer dişlisi. Bizim sektörün bu dişlilerin hepsine ihtiyacı var, birkaçı çalışmadığında yaşanan sıkıntıları geçmişte gördük, önemini biliyoruz. Umalım ki bütün dişliler ahenk içinde birbirine güç katarcasına çalışsın.

 

14 ciltlik "Zaman Çarkı" eserinde Robert Jordan'dan dediği gibi "Zaman çarkı döner ve çağlar gelir gider. Olmuş olan, olacak olan ve olmakta olan her an gölgenin altında ezilebilir.”

 

 

 

Allegro kimdir?

 

Allegro, 2003 yılındaki kuruluşundan bu yana, ses ışık, görüntü ve prodüksiyon alanlarında sektördeki varlığını başarıyla sürdürüyor. Donanımlarını, sürekli yenilenen Türkiye piyasasının ihtiyaçları doğrultusunda güncelleyen ve bu donanımları kurup işletecek kalifiye işgücünü kendi bünyesinde geliştiren Allegro, sektördeki yeni trendleri dünyayla eşzamanlı uygulamak için çaba sarf ediyor ve tatminkâr bir müşteri memnuniyeti yaratıyor.

Kuruluşundan beri sürekli büyüyen Allegro, ses-ışık ve prodüksiyon departmanlarını ayırarak daha serbest biçimde gelişebilmelerinin önünü açtı. O günden bu yana prodüksiyon departmanı kurgu-montaj üretimlerinin üzerine reklam filmi üretimi, sinema sektörüne post prodüksiyon hizmeti sunma, 3D projeksiyon mapping, 2D projeksiyon mapping, VR 360 sanal gerçeklik uygulamaları, profesyonel 2D ve 3D animasyonlar, color correction ve daha birçok uygulamayla sektörün ihtiyacına cevap veriyor. Ses, Işık ve Görüntü departmanında sürekli büyüyen teknik ekipmanı sektörde en gelişkin ihtiyaçlara cevap verebilecek düzeye getiren Allegro, aynı zaman diliminde farklı birçok yerde hizmet verebilmek için iş gücü kadrosunu büyütmek ve ekipman havuzunu geliştirmek için yatırımlar yapmaya devam ediyor.

Kurumsal pazarın en büyük şirketleriyle çözüm ortaklıkları geliştiren ve müşteri portföyü gün geçtikçe büyüyen Allegro kendi piyasasının öncü gücü olma misyonuna devam ediyor.

 

ETİKETLER : bilisim500 araştırma m2s

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics