Yarışma 24 EYLÜL 2013 / 12:23

En hızlı şirketler belli oldu

Vodafone İstanbul Şirketler arası koşu şampiyonası Arçelik'in birinciliğiyle sona erdi.

Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluğunda bu yıl ikinci kez düzenlenen 22 Eylül günü gerçekleştirilen Vodafone İstanbul Şirketler Arası Koşusunda  Arçelik Koşu Takımı şampiyon oldu.750’ye yakın koşucu, Belgrad Ormanı’nda 6 kilometre koştu.

İkinciliği Vodafone Koşu Takımı, üçüncülüğü de Eczacıbaşı Koşu Takımı aldı. Ortalamasında en hızlı kadın Vodafone'dan  Damla Günkut ve en hızlı erkek sporcu Eczacıbaşı'dan Sinan Kahraman , 3 Kasım’daki New York Maratonu’na gitme hakkı kazandı.

Onbinler 17 Kasım'da koşacak

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, “Vodafone Türkiye olarak, ülkemizin sürdürülebilir ekonomik ve sosyal gelişimine destek sunacak yatırımlarımızı önceliklendiriyoruz. Bu anlamda sporun farklı alanlarına yatırımlar yapıyoruz. Sporu kitleselleştirmeyi ve erişilebilir hale getirmeyi hedefliyoruz" dedi.  Bu bakış açısıyla geçtiğimiz yıl Türkiye’nin en geniş katılımlı kitlesel organizasyonu Vodafone İstanbul Maratonu’na adımızı verdik. Maraton, bu yıl da on binlerin katılımıyla 17 Kasım Pazar günü koşulacak.

17 Kasım’da düzenlenecek 35. Vodafone İstanbul Maratonu’na bir hazırlık niteliği taşıyan koşuda takım ruhunu parkura taşıyan Arçelik koşu takımı, yarışta birinciliği göğüsledi.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN