Yarışma 10 NİSAN 2013 / 18:15

Gençler projelerle yarışacak

Avea’nın iş hayatında ustalaşma hedefi ile sürdürdüğü genç yetenek yönetimi programı AveaMasters kapsamında Evreka Proje Yarışması başladı. 

Avea’nın yedi yıldır yürüttüğü genç yetenek programı AveaMasters’ bünyesindeki Evreka Proje Yarışmasına katılan gençler, telekom sektörünü tanıma, takım çalışması içinde yer alma ve iş hayatının gerçek provasını yapma fırsatı yakalayacaklar. Evreka boyunca gençlere Avea uzmanları da koçluk yapacak.

Evreka sürecinde Nisan-Mayıs aylarında vaka çalışmaları gerçekleştirecek olan AveaMasters’lar, Haziran ayında ise finaller için yarışacak. Gençler, yarışma kapsamında gerçek iş dünyasından pazarlama, teknoloji, finans ve satış vakaları ile yaratıcı çözümler üretecek takım arkadaşları ile başarı hikâyelerini yazacaklar.

Evreka Proje Yarışması’nın ilk aşaması olan Pazarlama Vakası 10 Nisan’da Greenpark Pendik’te gerçekleştirilecek. Gençler sunumlarını, Avealı yöneticilerden oluşan jüri önünde 11-12 Nisan’da Avea Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirecekler.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN