Yarışma 09 NİSAN 2013 / 08:32

Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ödül

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla kurulan Gençlik Kampları hakkında bilgi veren web sitesi “www.genclikkamplari.gov.tr”, 11. Altın Örümcek Web Ödülleri'nde, halkın oyları ile belirlenen ‘Kamu Kurumu’ kategorisinde ödüle layık görüldü.   

Altın Örümcek, 2002 yılı itibariyle gerçekleştiriliyor ve 38 kategoride en iyi web siteleri belirlenerek ödüllendiriliyor.  Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu’nda, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman ve tecrübeli jüri üyeleri, her sene Türkiye’de gerçekleştirilen en başarılı projeleri aday olarak belirliyor. Altın Örümcek Web Ödülleri organizasyonu halk oylamasında, organizasyonunun heyecanını tüm internet kullanıcıları ile paylaşarak, konuya merak uyandırmayı ve aktif olarak katılımı sağlıyor. Jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategoriler bazında sıralamada en yüksek puanı alan web siteleri aynı zamanda halkoyuna sunuluyor. Bu sıralamada yerini alan Gençlik Kampları Web Sitesi, jüri değerlendirmelerinin ardından halkın oyları ile birinci seçildi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN