Yarışma 22 NİSAN 2014 / 17:07

Kadir Has öğrencileri ödüllerini verdi

Kadir Has Üniversitesi Mühendislik Kulübü 2. Teknoloji Ödülleri 22 Nisan Salı günü Cibali Kampüsü’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Fox TV Ana Haberi hazırlayan ve sunan Fatih Portakal’a ödülünü Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aydın verdi.Kadir Has Üniversitesi öğrencileri arasında yapılan oylama sonuçlarına göre,

Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Gazeteci Fox TV Ana Haberi hazırlayan ve sunan Fatih Portakal seçilirken, en iyi teknoloji yazarı ödülü Radikal Gazetesi Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu’na verildi.

  • En İyi paylaşım sitesi Ekşi Sözlük

  • En iyi E-Ticaret Sitesi Ödülü Yemeksepeti.com

  • En İyi Müzik Sitesi Ödülü TTNET Müzik

  • En İyi Online Eğitim Sitesi Ödülü Microsoft Açık Akademi 

  • En İyi Üniversite Araştırma Merkezi İTÜ Arı Teknokent

  • En İyi Teknoloji Mağazası Ödülü’nü Teknosa adına Bölge Müdürü Uğur Ersoy aldı

  • En İyi Teknoloji Programı Ödülü  SKYTürk360 kanalında yayınlanan Teknopark programı adına, programın sunucusu Selin Canikli'ye verildi.


 

 

Yerli Mobil Uygulamalar alanında İBB Cep Trafik uygulaması birinci seçildi. Ödülü İBB adına İsbak ArGe Genel Müdürü Muhammed Alyürük aldı. En İyi Haber Sitesi Ödülü ise Haberler.com’a gitti. Ödül Haberler.com sitesi adına Gündem Sorumlusu Nagihan Özkan’a verildi. En İyi Engelsiz Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü’nü kazanan Mavi Kapak Projesi'nin ödülü BANTAŞ İK Müdürü Özlem Şekeroğlu ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Duygu Hürkan'a verildi. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN