Yarışma 15 NİSAN 2013 / 14:48

Sharp'ta maaşlı staj fırsatı

Projelerini  #GetItDownOnPaper hashtag’i ile paylaşan öğrenciler, Avrupa sharp laboratuvarlarında maaşlı staj fırsatı yapma fırsatı yakalayacaklar.

Sharp Europe, Avrupa’daki öğrencilere Oxford İngiltere’deki Avrupa Sharp Laboratuvarları’nda yer alan Araştırma ve Tasarım merkezinde maaşlı yaz stajı kazanma fırsatı verecek bir yarışma başlattı. Staj, şanslı bir öğrenciye kariyerinin merkezinde yer alabilecek yeni bir projede çalışma fırsatı sunuyor.

Günlük hayattaki herhangi bir soruna ilginç bir çözüm sunabilecek tüm öğrencilere açık olan yarışmaya katılmak için öğrencilerin tek yapması gereken fikirlerinin taslak halinde bir çizimini yapmak, bu çizimin fotoğrafını çekmek ve 27 Mayıs 2013 tarihine kadar Twitter’da #GetItDownOnPaper hashtag’i ile paylaşmak.

Bilim adamları Sharp Laboratuvarları’nda her gün topluma faydası olabilecek yeni fikirler ve teknolojiler üretmeye çalışıyor. Sharp Laboratuvarları, mobil LCD teknolojisi, akıllı kartlar, DualView, ‘avucunuzun içindeki laboratuar’ ve insan ihtiyaçlarını çözmeye yardımcı olmuş pek çok projenin geliştirilmesine katkıda bulundu.

Sharp Laboratuvarları’ndan bir hakem heyeti katılımcıları eleyerek üç finaliste indirgeyecek ve Humans Invent her bir finalistle fikirleri ve bu fikirlerin nasıl çalışır hale getirileceği konusunda bir görüşme yapacak. 27 Mayıs’ın son katılım tarihi olarak belirlendiği yarışmada kazanan proje, 10 Haziran günü www.Humansinvent.com adresinde duyurulacak ve staj 1 Temmuz tarihinde başlayarak iki ay sürecek.Win an internship at Sharp Laboratories of Europe from Humans Invent on Vimeo.

 

Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 
ETİKETLER : Sharp

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics