Yarışma 29 OCAK 2014 / 09:37

Tasarımcılar ödüllerine hazırlanıyor

2014 Adobe Design Achievement Ödülleri için başvuru süreci başladıBu yıl 14.’sü düzenlenecek olan Adobe Design Achievement Awards (ADAA) başvuruları başladı. Sektörün en prestijli ödüllerinden biri olan yarışma her yıl olduğu gibi en başarılı grafik tasarımcılarını, fotoğrafçılarını, ressam/çizerlerini, animatörlerini, dijital film yapımcılarını ve bilgisayar sanatçılarını ödüllendiriyor.

ADAA Yarışması’ndaTraditional Media; Interactive Experience; ve Motion ve Video segmentlerinde  11 kategori  bulunuyor. Yarışmaya katılmak isteyenler Adobe araç ve hizmetlerini (Photoshop, Illustrator ve InDesign) kullanarak ürettikleri proje ile seçtikleri kategoride başvuru yapabilirler. ADAA co-sponsor’u Icograda – Uluslararası İletişim Tasarımı Konseyi tarafından belirlenen mentorluk fırsatları kapsamında bu yıl ADAA’ya katılan 50 öğrenciye 2014 yılı içerisinde 3 ay boyunca mentorluk hizmeti verecek. 450 öğrenci portföylerini endüstri profesyonellerine inceletme fırsatı yakalayacak. Yarışmaya son başvuru tarihi  20 Haziran2014. Başvuru rehberi, kategoriler, ödül bilgileri ve daha fazlası için www.adobeawards.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN