Yarışma 05 ŞUBAT 2013 / 13:41

Turkcell, üç projeyle finalde

Turkcell, 2013 Global Mobil Ödülleri’nde üç projesiyle Türkiye’yi temsil edecek. Turkcell Cüzdan, Turkcell TV ve Gencaver projeleriyle finale kalan Turkcell, geçen yıl de TıklaKonuş servisiyle Müşteriye Hizmet İçin En İyi Ürün/Çözüm dalında GSMA’de ödül almıştı. Global Mobil Ödülleri’nin (2013 Global Mobile Awards) 2013 finalinde Turkcell’in Turkcell Cüzdan ürünü “En iyi NFC/Mobil Para Ürünü/ Servisi” (Best NFC/Mobile Money Product or Service) kategorisinde, Gencaver ve Turkcell TV servisleri ise “En iyi Tüketici Mobil Hizmeti” (Best Consumer Mobile Service) kategorisinde dünyadaki rakipleriyle yarışacak. Turkcell, sekiz kategoride ve 37 dalda sahiplerini bulacak Global Mobil 2013 finalinde Türkiye’yi temsil eden tek operatör olacak. Ödüller, 25-28 Şubat 2013 tarihleri arasında Barselona’da düzenlenecek GSMA Mobil Dünya Kongresi sırasında düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Finale kalan ürün ve servisler şöyle:

Turkcell Cüzdan; günlük hayatta cüzdan ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve mobil ödeme, mobil bankacılık ve mobil sadakat programları alanında ihtiyaç duyulan tüm teknolojik altyapıyı tek bir serviste bir araya getiriyor.

Turkcell TV; Turkcell’in kişisel televizyon platformu ve bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi farklı ekranlardan ve yayın akışına bağlı kalmadan 54 televizyon kanalını,  popüler dizilerin tekrar bölümlerini ve en güncel filmleri izleme imkanı sunuyor.

Gencaver; Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll’in dünyada bir ilk olarak hayat geçirdiği bir proje ve bununla gençler, kendi tercih ettikleri iletişim kanallarını kullanan bir ekipten hizmet alıyor.
ETİKETLER : GSMA Turkcell

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics