Yarışma 12 NİSAN 2013 / 17:51

Xtagram Fotoğraf Yarışması

Finansal aracı kurum XTB tarafından instagram üzerinden düzenlenen Xtagram Fotoğraf Yarışması’nda, içerisinde herhangi bir ‘X’ olan kompozisyona sahip fotoğraflar yarışacak.

Herhangi bir konu sınırlaması olmayan yarışmada katılımcılar çekmiş oldukları fotoğrafları, istedikleri görsel efekt veya düzenleme aracını kullanarak son haline getirip, #xtbforex hashtag’i ile profilinde yayınlayan kullanıcılar yarışmaya katılmış olacak.

Herhangi bir katılım sınırlamasının olmadığı yarışmada, herkes istediği kadar fotoğrafla yarışmaya katılıp kazanma şansını artırabilecek. Yarışmanın kazananları ise kurum çalışanları tarafından, fotoğrafların Instagram’da aldıkları beğeni sayısı da dikkate alınarak belirlenecek.

Yarışmanın ödülleri ise en beğenilen fotoğrafının sahibine bir Apple iPad, ikinciye Samsung Galaxy Telefon ve ilk 10’a giren diğer katılımcılara da T-Shirt ve ajanda şeklinde dağıtılacak.

Katılımın ücretsiz olduğu yarışmada katılımcılar, çektikleri fotoğraflarını 15 Mayıs 2013 tarihine kadar gönderebilecekler. Yarışma sonuçları, katılım tarihi sonunda kurumun Instagram ve Facebook sayfalarından duyurulacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics