Yazarlar 18 ARALIK 2011 / 17:39

...Ve perde…

Tiyatro dünyasının bu çok kullanılan deyimini bir gün BThaber’deki yazımın başlığına taşıyacağımı tahmin bile edemezdim. Ancak BThaber’in 17 yılı geride bırakıp 18. yılına merhaba dediği bu elinizdeki 850. sayımız gerçekten hem ülkemizin hem de sektörümüzün gurur kaynağı oldu.
Sektörel yayıncılıkta hem de bilişim dünyasına özel sektörel yayıncılık alanında 17 yılı geride bırakmak inanın her baba yiğidin harcı değil. BThaber bu başarısını tabii ki sektörümüzün desteğine ve siz değerli okurlarımızın hep yanında olmasına borçlu. Gece gündüz çalışan tüm ekibimize ve 17 yıl boyunca haber merkezimizde emek harcayan dostlarımıza teşekkür etmemek de büyük hata olur. Teşekkürler…
Evet, biz artık on sekiz yaşına merhaba demeye hazırlanan delikanlı bir yayının sahipleriyiz. Bu delikanlının değişen tasarımı ilginizi çekecektir. Değişen dünya ve okuma alışkanlıkları üzerine yapılan bilimsel araştırmalar ve uzun mesailerle ortaya çıkan bu yeni tasarımı beğeneceğinizi umuyoruz.
İyi ki doğdun BThaber, iyi ki varsınız değerli okurlarımız…
ETİKETLER : Gündem Sayı:850
YORUMLAR
Özgür Uçkan 19 ARALIK 2011 / 15:06 0 0
İyi ki doğdun BThaber
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN