Yazarlar 23 ARALIK 2013 / 10:02

2014 planları yapılırken BT’yi gözardı etmeyin!

Bir yılın daha son günlerini yaşıyor, yeni yıl ile ilgili kurumsal planlarımızı yapıyoruz. Muhakkak ki bu planların temelinde daha verimli, daha kârlı bir yapı yer alıyor. Bu yapının oluşması ise her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Sertleşen rekabet ortamı; şirketlerin yeni vizyonlar oluşturmalarını, ürün ve hizmetlerinin kalitelerini artırmalarını, hızlı hareket kabiliyetine kavuşmalarını kısacası verimlilik artışının sürekli hale gelmesini gerektiriyor.
Bizler gibi bilişimin faydalarına inanmış insanların yıllardır söylediği ve dile getirmekten de bıkmayacağı bir görüşü var. “Verimliliğin yolu bilişim teknolojilerinden geçer.” Doğru stratejilerle doğru zamanda doğru bilişim yatırımlarını gerçekleştiren ve teknolojilerden maksimum düzeyde faydalanan şirketlerin, rekabet ortamında bir adım öne çıkacağını unutmamak gerekiyor.
Şirketlerin özellikle de teknoloji kullanım seviyesi düşük olan KOBİ’lerimizin 2014 yılını planlarken bu durumu göz önünde tutmalarında fayda var.
ETİKETLER : Sayı:951

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN