Yazarlar 16 ARALIK 2013 / 08:30

950. sayının ardından

Sektörün en güçlü yayını ve tek haftalık gazetesi olan BThaber, bu hafta 950.sayısına ulaştı. Gazetemizin bu denli başarılı olmasında en büyük etken tabii ki siz okuyucularımız. Her zaman sektörden beslenen ve sektörden kazandıklarını yine sektöre aktaran yapımız belki de bu başarının anahtarı.
Yılda 50 sayı çıkan ve tam on dokuz yıldır sizlere kesintisiz her hafta ulaşan BThaber’in 1000. sayısı da artık uzak değil. Önümüzdeki yıl bugünlerde 1000. sayımızı çıkartacağız ve takip eden sayıda sizlerle birlikte 1001. Sayı Masallarına tanık olacağız.
Birçoğunuzun sorduğunu duyar gibiyim, “Neler değişecek BThaber’de?” diye. Aslında öyle köklü değişiklikler planlamıyoruz. Çok beğendiğiniz yeni tasarımımıza bir iki dokunuş yapacağız tabii ki.
En büyük değişim ise içeriğimizde olacak. Haber Dostları inisiyatifimizle size sunduğumuz haberci olma fırsatını bir adım daha ileri taşıyıp size sağlayacağımız köşelerden bilgilerinizi sektörle paylaşmanızı sağlamaya çalışacağız.
Kısaca on dokuz yıldır ne yapıyorsak onu yapacağız ve sizlerin desteği ve güveniyle büyümeye devam edeceğiz…
ETİKETLER : Sayı:950

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN