Yazarlar 23 EYLÜL 2013 / 08:41

Bilişim dünyasının heyecanlı dönemi…

Bilişim sektörü açısından eylül ayı hep heyecan dolu geçmiştir. Durgun yaz aylarının ardından sektör sezon açılışını hep bu dönemde yapmış, bilişim fuar ve zirveleri bu coşkuya coşku katmıştır. Gerçi son yıllarda artık bu hareketlilik tüm yıla yayılsa da eylül yine de umut ayı olmaya devam ediyor. Bilişim dünyasındaki değişim gibi Bilişim Zirvesi de değişime ayak uydurarak ICT Summit NOW - Bilişim Zirvesi’ne dönüştü.
Teknoloji dünyasının iş ve sosyal hayata yansımaları, kurumların bilişim teknolojilerini hem üreterek hem de kullanarak daha rekabetçi yapılara kavuşmaları, farklı sektörlerin bilişim yaklaşımlarına yönelik yeni stratejilerin oluşturulması açısından önemli bir platform olan Bilişim Zirvesi, bilişim sektörü ve STK’larının büyük desteğini alarak gerçekleşiyor. Unutmayalım, eylül ayının bu son haftasında gerçekleştirilen ICT Summit NOW - Bilişim Zirvesi, İnterpromedya’nın değil, Türkiye bilişim sektörünün bir etkinliğidir.
ETİKETLER : Sayı:939
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN