Yazarlar 19 ŞUBAT 2014 / 15:00

Bilişim vaatleri gündemde yer bulamıyor

Yerel seçimler için sandığa gideceğimiz güne iki aydan az bir zaman kaldı. Bu seçim döneminde, öncekilere göre biraz farklı bir ortam mevcut. Yerel seçim değil de genel seçim varmış gibi bir hava var. Böyle bir durumda başkan adaylarının projeleri çok fazla gündeme gelemiyor. Oysa biliyoruz ki farklı partilere mensup birçok başkan adayının seçim beyannamesinde bilişim temelli maddeler de var ama ne yazık ki bu maddeler gündemde yer bulamıyor, tartışılamıyor.
Akıllı kente dönüşüme yönelik hedefleri sadece beyannamelere eklemekle iş bitmiyor. Esas iş, seçimlerden sonra başlıyor. Adayların samimiyetleri, seçildikten sonra programlarına sahip çıkmaları ve hedeflere yönelik projeleri hayata geçirmeye başlamaları ile ortaya çıkacak.
ETİKETLER : Sayı:959

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN