Yazarlar 10 MART 2014 / 08:16

Bilişim ve gelecek

Bilişim sektöründe deneyimlerimin özeti sürekli gelişme ve değişimin kendisiydi. Medya tarafına geçince durumun hiç de farklı olmadığını anlamam çok uzun sürmedi.

Medya ve ilgili pazarlama ürünleri de çoktan geleneksel yöntemleri geride bırakıp, tabir yerindeyse fiber hızına ulaşmış durumda. İnterpromedya olarak hem bu gelişimin gerisinde kalmamak hem de sektörümüzün ilgili dernek ve tüm STK’larının desteğini de alarak bilişim sektörünün her parçasını aynı potada birleştirmek amacıyla 20 yıllık deneyimimizin üzerine teknolojinin sağladığı en son olanakları kullanmaya karar verdik. Bu bağlamda kendimize yeni vizyon ve misyon tanımları yaptık.

Geçen hafta Ankara’da gerçekleştirdiğimiz Kamu yönetiminde Bilişim Teknolojileri etkinliğine 250’ye yakın katılımcı sağlandı. Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Naci Koru’nun katıldığı etkinlikte Türkiye Bilişim Derneği de panel düzenleyerek destek verdi. Sektörün birbirinden değerli şirketlerinin sunumlarını yapıp ürün ve hizmetlerini stantlarında aktardıkları etkinlik başarı ile sonuçlandı.

Şu an okumakta olduğunuz BThaber’in 962. sayısı yaklaşık 20 yıllık bilgi birikimini taşıyor. Bu birikimi teknolojinin sunduğu seviyeye eriştirmek amacıyla zaten uzun yıllar önce Türkiye’deki gazeteler arasında bir ilk olarak çıkan iPad uygulamamızı Android ve Windows ortamlarına da taşıyoruz. Çok yakında her ortamda gazetemizi okumak mümkün olacak.

Bütün ürünlerimizi daha kolaylıkla sunabilmek için hazırladığımız çevrimiçi satış sitemizi de yakında hizmetinize açacağız. Bu site üzerinden, yazılı basın ürünlerimizin yanında etkinlik davetiyelerini de satın alabileceksiniz. Bu paralelde www.interpromedya.com.tr adresindeki internet sitemizi tüm mobil ortamlara uyumlu hale getirmeyi de unutmadık.

BThaber gazetemiz, yuvarlak masa toplantıları, e-devlet ve benzeri sektörel yayınlar, Bilişim 500 araştırma ve etkinliği, 15 Anadolu kentinde gerçekleşecek BTvizyon Anadolu toplantıları, sektörel ve özel araştırmalar, telemarketing ve emailing, veritabanı barındırma, bakım ve güncelleme, sektör fuarı, sosyal medya takibi, Bilişim Zirvesi etkinliklerimizle ürün ve hizmetlerimizi genişletiyoruz.

Sizlere bu köşeden neler yaptığımızı ve neler planladığımızı aktarırken dilimin döndüğünce sektörümüzü ilgilendiren konulara da kısaca yer vereceğim. Şirketim, hizmet ve ürünlerimiz ve tabii ki benimle ilgili her türlü öneri ve şikâyet konularında aşağıda e-posta adresimden ulaşabilirsiniz.

Mutlu ve güvenli günler dilerim.
ETİKETLER : Sayı:962

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics