Yazarlar 11 HAZİRAN 2011 / 01:42

Bilişime adanmış 20 yıl

Türkiye’de bilişim teknolojilerinin yaygınlaşması ve sektörün gelişiminde bilişim yayınları ve bilişim muhabirlerinin önemi büyüktür. Günlük basın ve televizyonların bilişime pek ilgi göstermedikleri 1990’lı yıllarda gerçekleştirilen birçok basın ve tanıtım toplantısına sadece bilişim yayınlarından muhabirler katılır ve bunların sayısı da bir elin parmaklarını geçmezdi. İşte bu isimlerden biri de sevgili Nuray Şuman idi. Başta BThaber olmak üzere İnterpromedya’nın tüm yayınlarında ve birçok etkinliğinde imzası bulunan, 20 yıllık meslek yaşamında bilişim teknolojilerinin yaygınlaşması ve sektörün gelişmesi konusunda bir savaşçı gibi mücadele eden Nuray, şu anda emeklilik yaşamının keyfini sürmeye hazırlanıyor.
Birçok bilişim muhabiri ya da muhabirliği bırakıp şirketlerin halkla ilişkiler bölümlerinde çalışan arkadaşımızın yetişmesinde de büyük emekleri bulunan sevgili Nuray’a yeni yaşamında mutluluklar dilerken, hem sektör hem de bilişim muhabirleri adına kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
ETİKETLER : Gündem Sayı:825

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN