Yazarlar 31 ARALIK 2012 / 08:00

BThaber Platform’lar için geri sayım başladı

BThaber gazetemiz, beraberinde yarattığı markalarla da ön plana çıkan bir yayın. BThaber Platform etkinliklerimiz de bu markalardan sadece bir tanesi. İki hafta önce yayınlanan 900. sayımızla birlikte bazı yeniliklerden ve yenilenen ürünlerimizden bahsetmiştik. İlkini 2006 yılında yaptığımız BThaber Platform etkinliğimizin 2013 yılında daha etkin ve yenilenmiş yüzüyle sektörümüzün karşısına çıkacağı müjdesini de buradan iletelim.
Özgün içerikleriyle BThaber Platform etkinlikleri 2013’te de sektörün önemli konularını işin uzmanı kişi ve kuruluşların ağzından aktaracak, görme, dinleme ve tanışma ortamı sağlayacak. Son olarak 2013 yılı için planlanmış sekiz adet BThaber Platform etkinliğimiz bulunuyor. 12 Şubat’ta Bulut Bilişim ve Büyük Veri başlığıyla başlayacak serimiz, 20 Kasım’da gerçekleşecek Ödeme Sistemleri konulu platformla sona erecek. Sektörün bu en önemli tek günlük etkinliklerinde biz yerimizi alacağız, eğer hala tanışmadıysak tanışmaya bekleriz.
ETİKETLER : Sayı:902

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN