Yazarlar 12 EYLÜL 2010 / 18:00

Desteğimiz sınırları aşıyor

İnterpromedya Yayın Grubu olarak; 4-5 Ekim’de Lütfi Kırdar’da gerçekleşecek olan Bilişim Zirvesi ve 6-10 Ekim günleri arasında Tüyap’ta gerçekleşecek CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı için hummalı bir çalışma içindeyiz.
Kendi alanlarında Türkiye’nin en büyük bu iki etkinliğinde de dağıtacağımız BThaber Gazetesi’nin 4 Ekim ve 11 Ekim tarihli sayıları, oldukça zengin bir içerikle okuyucuları ile buluşacak. Ayrıca Telekom, Finans ve Sağlıkta Teknoloji özel ekleri ile e-Devlet Dergisi’nin yanı sıra bu dönemde yeni bir çalışmaya daha imza atmaya hazırlanıyoruz. Türkiye bilişim sektörünün yeteneklerini ve gelişimini İran, Irak, Suriye, Azerbaycan, Makedonya gibi bölgede yer alan ülkelere aktaracak olan BThaber ICTnews Turkey özel yayını.
Bilişimci dostlarımızdan aldığımız güçle, bölgeye açılma yolunda da Türkiye bilişim sektörüne destek olmaya devam edeceğiz.
ETİKETLER : Gündem Sayı:787

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN