Yazarlar 17 ARALIK 2012 / 09:02

DOKUZ YÜZ!

Evet, yanlış okumuyorsunuz, şu anda okuduğunuz gazete BThaber’in 900. sayısı. Geride kalan on sekiz yıl ve merhaba dediğimiz on dokuzuncu yılımız bizi daha birçok yılı ve sayıyı geride bırakacağımızı müjdeliyor adeta.
Bildiğiniz üzere BThaber’in mottosu “Haftalık Bilgi Toplumu Teknolojileri Gazetesi”. Biz de bilişim sektörünün yayını olarak sayısını bilmediğimiz teknolojik yeniliğe de imza attık. 2010 yılının Ekim ayından beri sizlerle iPad ortamında buluşan uygulamamız, ondan bir yıl sonra Kitapyum uygulaması içinde Android kullanıcılarına sunduğumuz uygulamamız bunlardan sadece bir ya da iki tanesi.
Yeni sayımızla birlikte belki de en büyük yeniliğimiz www.bthaber.com.tr adresinde haftalık olarak yayın yapan sitemizin 17 Aralık sabahı itibariyle günlük bir yayın haline gelmesi olacak. BThaber Online’ın 10 Kasım 1997 yılında açıldığını ve o günden bu yana kesintisiz yayın yaptığını da söylemem gerekiyor. Yeni sitemizde yeni köşe yazarlarımız olacağı gibi gazetede yer sorunu nedeniyle yayınlayamadığımız araştırma sonuçları ve bilimsel makaleleri de siz değerli okurlarımızın beğenisine sunacağız. Ancak sitemizin belki de en büyük artısı teknolojiyle ilgili en önemli haber ve konulara en hızlı ulaşabileceğiniz kaynak olma iddiası.  Evet biz, yazıyla dokuz yüz, rakamla 900 sayıyı sizlerin desteğiyle geride bıraktık, hep birlikte nice sayılara diyoruz…
ETİKETLER : Sayı:900

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics