Yazarlar 08 TEMMUZ 2011 / 17:01

Dostlar ve rakipler Bilişim 500 töreninde buluştu

Bilişim 500 Araştırması’nın sonuçlarının açıklandığı tören, bu yıl da bilişim sektörünün bir araya geldiği, uzun zamandır görüşmeyen dostların ve rakiplerin buluştuğu, iş görüşmelerinin adımlarının atıldığı bir ortama imza attı. Şirketlerin yöneticileri bu yıl plaketlerini, farklı sektörlerde yer alan şirketlerin teknoloji liderlerinden aldılar. Bu etkinlik bir bakıma, teknoloji şirketlerinin, teknoloji liderleri ile buluştuğu bir ortam da oldu. Bu yıl 12.’si gerçekleştirilen araştırma ve tören ile ilgili ayrıntılı bilgileri ve fotoğrafları iç sayfalarımızda bulabilirsiniz.
Tören sonrasında dağıtılan Bilişim 500 yayınını inceleyenlerin ilk baktıkları nokta ise kendilerinin kaçıncı sırada yer aldığı ve rakiplerinin ciroları oldu. Bilişim 500 CEO Anketi ise bugüne kadar birçok platformda dile getirdiğimiz nitelikli insan kaynağı ihtiyacını tekrar hatırlattı bizlere…
ETİKETLER : Gündem Sayı:829
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN