Yazarlar 18 TEMMUZ 2010 / 18:00

En mutlu kullanıcı

Bilişime yatırım yaparsanız iş hızınız, verimliliğiniz artar, rekabette öne geçersiniz diyoruz ama günün sonunda herkes bilişime yatırımın kendisine kaç para kazandırdığıyla ilgileniyor. Bilişim teknolojilerine yaptığı yatırımı en iyi kullanan ve para kazanan mutlu kullanıcı kimdir diye baktığımızda; bilişimle sahtecilik ve kaçakçılığı önleyenlerdir diyebilirim. Bu noktada söylediklerimden, en mutlu kullanıcı Maliye Bakanlığı gibi bir sonuç çıkıyor, doğrudur. Banka veritabanlarıyla bütünleşik olarak vergi kaçıranları anlık olarak tespit edebildiği gibi yaşamın diğer tüm alanlarında yeni düzenlemelere önayak oluyor.
Bu konularda ekonomi dünyasının gündeminde alışverişlerde fiş alışkanlığının unutulması, çalışanların ücretlerinin bildirimlerde düşük gösterilmesi ve akaryakıt sektöründe yaşanan kayıtdışılıkla mücadele etmek için bu konularda yapılacak yeni düzenlemeler bulunuyor. Bir birey olarak aman dikkat edin; günün sonunda en mutsuz kullanıcı siz olmayın.
ETİKETLER : Gündem Sayı:780
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN