Yazarlar 09 EKİM 2011 / 15:21

Geleceğe yönelik umutlarımız arttı

ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi ve hemen ardından gerçekleşen CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı dolayısıyla hep birlikte yorucu fakat bir o kadar da geleceğe yönelik umutlarımızın arttığı bir hafta geçirdik.
Kamu kurumları, özel sektör, BTK, STK’lar ve kullanıcılar güçlerini birleştirdiler ve İstanbul’dan hem Türkiye’ye hem de bölgeye önemli mesajlar verdiler. Tabii Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın da bu çabalara verdikleri desteği unutmamak gerekiyor.
Bu arada değinmeden geçemeyeceğim; kullanıcılar, şirketlerin yer aldığı birçok oturuma yoğun rağbet gösterirken, ilginçtir ki sektör şirketleri kullanıcıların yer aldığı Kullanıcının Sesi Forumu’nda kullanıcıları dinlemediler.
Etkinliklerden çıkan sonuçlar, değerlendirmeler ve verilen mesajları gelecek haftaki sayımızda ayrıntıları ile bulabileceğinizi de belirtmek isterim.
ETİKETLER : Gündem Sayı:841

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN