Yazarlar 30 ARALIK 2013 / 08:25

Güle güle 2013, merhaba 2014

Bir yıl daha iyisiyle kötüsüyle geride kalıyor. Bir yıl demek bizim için elli sayı demek ve 2014’ün Aralık ayında BThaber’in bininci sayısını yapacağız demek. Her ne kadar bininci sayı heyecanını içimizde yoğun bir şekilde hissetmeye başlasak da gündemimizi de arka plana atmıyoruz.
Yılın bu son sayısında sizler için Teknoloji Eğilimleri dosyası hazırladık. Dosyayı bu defa siz değerli okuyucularımızın görüşleriyle değil gazetemizde yaptığımız haberler çerçevesinde derledik. Dosyamızda kamudan telekomünikasyona, mobilden güvenliğe kadar birçok konuyu sayfalarımız yettiği kadarıyla incelemeye çalıştık, umarım bir solukta okursunuz.
Yeni yılla birlikte sürprizlerimiz de olacak. Özellikle sizden gelen görüşleri yayınlayacağımız köşeler, her hafta bir konuyu yine sizlerden gelen görüşlerle işleyeceğimiz BTAnsiklopedi sayfamız bunlardan sadece ilk ikisi. Hayat değişiyor ve Türkiye’de teknoloji yayıncılığının en önemli markası BThaber de değişiyor. Yine ve her zaman sizlerin desteğiyle tabii ki.
İyi seneler...
ETİKETLER : Sayı:952

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics