Yazarlar 28 MART 2010 / 18:00

Işık Ankara’dan yükseliyor

 

Sektörümüzü takip edenler mutlaka farkına varmıştır. Son haftalarda özellikle çok uluslu şirketler Ankara’da birbiri ardına farklı etkinliklere imza atıyor. Biz de bunları yerimiz olduğunca sayfalarımıza taşıyoruz ki bu hafta da iki toplantının haberini okuyacaksınız iç sayfalarımızda.
Ancak bu konunun ilginç bir yanı daha var. Bunca zamandır atıl duran Ankara ne oldu da birden bire teknoloji şirketleri için   cazibe merkezi haline geldi? Manşet haberimizde olduğu gibi kamudaki hareketlenmeler mi bu ilginin nedeni, yoksa Ankara’nın da gerçekten bilgi teknolojileri alanına yatırım yapmış olma kararı mı?
Her zaman olduğu gibi bu sorunun cevabı elbette kendi içinde gizli. Ancak bizlere düşen de bu gelişmeyi yerinde takip etmek ve Ankara’dan yükselen ışığa daha bir dikkatli bakmak. Tabii ateşe üşüşen pervane böcekleri gibi değil!
ETİKETLER : Gündem Sayı:764

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN