Yazarlar 01 OCAK 2012 / 17:18

İyi seneler…

Gazetemizin sizlere ulaşacağı Pazartesi günü yılın da ilk iş günü olacak aynı zamanda. Hayal kırıklıklarıyla, üzüntülerle, doğal afetlerle geride bırakıyoruz 2011 yılını. Peki, ya 2012? Beklediğimiz güzellikleri getirebilecek mi 2012? Dostluğu, tekrar yayabilecek miyiz Türk toplumuna? Toplumu geliştirmek, eğitim düzeyini artırmak için hayata geçirilmeye çalışılan projeler gerçekten bu amaca hizmet edebilir hale gelebilecek mi? Engelli vatandaşlarımız için geliştirilen teknoloji ve hizmetler yeterli bir seviyeye çıkabilecek, onların yaşam standardını kabul edilebilir seviyeye yükseltebilecek mi? İnternet ve sansür tartışmaları sona erecek, devlet eliyle yasaklanmış internet yerine kişilerin özgür iradeleriyla karar verecekleri sistemler olacak mı mesela?
Bunların hepsi kocaman birer soru işareti. Her gelen yıl yanında yeni umutları ve sürprizleri getiriyor. Ancak 2012’nin bu umut ve sürprizleri gerçekten getirmesi gerekiyor, hem de gerçekten…
ETİKETLER : Gündem Sayı:852

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN