Yazarlar 25 ŞUBAT 2013 / 08:31

Neler oluyor hayatta?

Bu haftanın yazısı yine yazılım hakkında. Kafayı yazılımla bozduğumu düşünmenizi istemem ama bu konu yıllardır birçok dostumla birlikte üzerinde yazdığımız, konuştuğumuz bir konu. Bu konuda son derece umutluyum. Zaten hükümetin 2023 vizyonunu da yazılımı desteklemek ve yazılım ihracatını artırmak yönünde çizdiğini görüyoruz.
Şu aralar BThaber olarak Teknoloji grubu altında kurulmuş ERP Komitesiyle birlikte bir ERP kitapçığı hazırlıyoruz. Şirketlerden gelen katılımı görünce gerçekten çok mutlu oldum, sanırım sektör ERP tarafından da olsa kıpırdanmaya başladı.
Öte yandan geçen haftanın belki de en önemli konusu, Türk yazılım şirketi Logo’nun 15-17 Şubat tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirdiği toplantıya 700’ün üzerinde iş ortağının katılmasıydı. Daha önce hep yabancı şirketlerin toplantılarının kalabalık olduğundan bahsederdik. Ama artık içtenlikle söylüyorum ki yazılım konusunda faaliyet gösteren yerli bir şirketin etkinliğine böyle büyük bir katılımın olduğunu duymak gerçekten heyecan verici. Darısı diğer yerli yazılım şirketlerimizin başına.
ETİKETLER : Sayı:910

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics