Yazarlar 10 AĞUSTOS 2015 / 07:06

Otel, alışverişe götürüyor

Bazı yabancı lüks oteller, sadece geceleme hizmeti vermekten öteye,  müşterileri ile lüks mağazalar/markalar arasında yenilikçi köprüler kuruyor artık.

Hong Kong’daki lüks Upper House Oteli, 1-31 Ekim arasında, en az iki gece stüdyoda kalacak müşterilerine bir çift Christian Louboutin marka iskarpin hediye edecek. Elbette ayak ölçülerine göre!

Ayrıca, gecesine 2,553 Dolar’dan başlayan ücret ödeyecek müşterilere, otelin simgesi olan “Red Slipper” kokteyli, kokulu mum, ve yine Louboutin marka bir kartvizit cüzdanı da hediye. Hatta arzu ederlerse stüdyolarında sunulacak manikür ve pedikür de hizmete dahil olacak: Bu da Louboutin imzalı. Bugüne kadar sadece tasarım şahanesi iskarpinleriyle kadınlar kadar erkeklerin de başını döndüren Mösyö Christian, manikür-pedikür konusuna da girmeye karar verdi. Artık, ayağın sadece dışıyla değil, derisiyle de ilgili. Bu onun için yenilikçi bir “adım.”

New York’ta ise şehrin en mutena semtinde (Manhattan’ın sağ üst bölgesinde) The Mark (oteli), geceliği 3 bin Dolara kadar çıkan süitlerinde kalacak müşterilerine, şehrin en lüks ve pahalı mağazası Bergdorf Goodman’ın kapılarını 7/24 açıyor. Evet, yanlış okumadınız: New York’a, “kendi” öğleden sonrasında varan hatırlı müşteri, şehirde isterse sabahın 3’ü olsun, Bergdorf Goodman’a, bisikletli çekçekle götürülecek, getirilecek. Orada, mağazanın pazarlama müdürü (müşterinin süit fiyatına göre her halde?) hazır bulunacak.

Yine New York’taki The Quin (oteli) de aynı mağazayla çalışıyor. Oteldeki 208 odadaki telefonlarda mağazanın “kişisel müşteri” ekibi için tuş var. Mağazayla doğrudan randevu ayarlamak mümkün. Bu da gecesi 500-2,000 Dolar arasındaki süitlerde kalanlara bir hizmet.

 
ETİKETLER : 1033

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN